Gyere hozzánk Személyi Asszisztens-nek!

Szeretnél tanulni, gyakorlatot szerezni a turizmusban? Velünk megépítheted a karriered alapjait. Gyere hozzánk Személyi Asszisztens-nek!

Főbb feladatok:

  • A tulajdonos munkájának folyamatos támogatása és programjának szervezése
  • Tárgyalás, találkozó idején emailek, telefonhívások kezelése
  • Irodavezetői feladatok ellátása (utazási irodában)
  • Adminisztrációs munkavégzés, irodai határidők kézben tartása

Elvárásaink:

  • Tapasztalat személyi asszisztensi munkakörben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Feladatok hatékony, gyors és pontos elvégzése
  • Főszezon esetén esti vagy hétvégi munkavégzést külön bérezéssel

Előnyt jelent:

• Román és /vagy egyéb nyelvismeret az angolon felül

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős bejelentett állást, rugalmas munkaidővel
  • Változatos munkanapot
  • Fejlődési lehetőséget
  • Céges autó használatát
  • Munkavégzéshez laptopot, okostelefont
  • Bruttó 300.000 forint kezdő fizetést
  • 13. Havi fizetést

Munkakezdés:
azonnal

Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől péntekig, 8:00-16:00-ig

Munkavégzés helye: Érd - jó ha tudod, hogy kötött pályán a Déli Pályaudvarról 13 perc alatt itt vagy, kikerülve a dugót.

Lányok, fiúk várjuk a jelentkezéseteket! :)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok: Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz

Jelentkezni az alábbi email címen lehet:

A csillaggal (*) jelölt mezők kitölése kötelező.