Keressünk SENIOR TRAVEL SPECIALIST munkatársunkat!

Te is elhivatott vagy az utazásszervezés iránt? Van már tapasztalatod kis csapat koordinálásban? Gyere Te is csapattagnak, ha szeretsz magas fordulatszámon pörögni, újítani és építkezni a munkádban. Nálunk biztosan lesz lehetőséged saját ötleteidet is megvalósítani.

Keressük lendületes, jó hangulatú csapatunk új tagját, Keressünk SENIOR TRAVEL SPECIALIST munkatársunkat!

Feladatok, amelyekben számítunk a szakértelmedre:

  • Új munkatársként feladatod lesz az egyéni és csoportos utazások teljeskörű megszervezése, kezdve az ajánlatadástól a komplett program- és utazásszervezésen át, a partneri és vendég/utas kapcsolattartáson keresztül, az általad szervezett utazások pénzügyi nyomon követéséig minden
  • Kiemelt szerepköröd lesz a munkatársak munkájának koordinálásában, nyomon követésében, hogy minden ajánlatkérésből megrendelés legyen
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégvezetéssel, heti riportok készítése
  • Az új szolgáltatási irányok, programcsomagok kialakításában, bevezetésében és megvalósításában is számítunk Rád

Elvárásaink:

• Minimum középfokú végzettség

• 3-4 év utazási irodai, beutaztatási tapasztalat

• Szakmai elhivatottság, vezetői attitűd

• Tárgyaló képes angol nyelvtudás elengedhetetlen a napi munkavégzéshez

• B kategóriás jogosítvány

• Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képesség

• Felelős, önálló munkavégzési képesség

• Képesség a határidők tartására és betartatására

• Kiemelkedő szervezési készség

• Lendületes, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:

• Román és /vagy egyéb nyelvismeret az angolon felül

• Egyéni utazásszervezésben szerzett magabiztos tapasztalat

Amit nyújtunk:

• Bruttó 380 000 forintos kezdő havi alapbér

• Teljesítmény arányos év végi prémium és egyéb juttatások

• Szorgalmas, jó hangulatú, lendületes csapat

• Egyéni fejlődési lehetőség, saját ötletek megvalósítása

• Laptop, okostelefon

Munkakezdés:
azonnal

Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől péntekig, 8:00-16:00-ig

Munkavégzés helye: Érd (Déli Pályaudvarról 13 perc alatt ér ki a vonat)

Kérjük az alábbi e-mail címre küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével:

A csillaggal (*) jelölt mezők kitölése kötelező.